Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Треба швидко та вигідно продати, купити або здати, орендувати квартиру або комерційну нерухомість?
Звертайтесь прямо зараз!
Допоможу вигідно інвестувати в закордонну нерухомість - Балі та отримувати вже зараз від 10% річних

Продаж квартир (2)

  • Консалтингове агентство КВ
    102 100 $
    1 401 $/м²

    Слов'янська набережна вул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Словʼянська набережна ЖК MAVERICK
    2 кімнати
    73 / 47 / 15 м²
    поверх 3 з 10
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування в Ж MAVERICK (Маверік) Словʼянська Набережна 21a, перша лінія річки Уж Площа квартири : 72,89 м2 3 поверх, 2 секція Переваги комплексу: • Розташування поруч із Боздоським парком • Закрита територія з відеоспостереженням та біометричним доступом • Дитячі майданчики та зони для відпочинку • Підземний паркінг • Високий попит на оренду - чудовий варіант для інвестування або комфортного життя Ціна: 102 100$ Нотаріальна переуступка в Ужгороді або Дніпрі Без комісії для покупця
    Рієлтор
  • Консалтингове агентство КВ
    78 500 $
    1 457 $/м²

    Слов'янська набережна вул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Словʼянська набережна ЖК MAVERICK
    1 кімната
    54 / 36 / 15 м²
    поверх 3 з 10
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж! 1-кімнатна в ЖК MAVERICK в м. Ужгород. Комплекс бізнес-класа на Словʼянській Набережній 21а. Параметри квартири: • Площа - 53,86 м2 • Поверх - 3-й (4 секція) • Вільне планування, стан після забудовника • Якісні панорамні вікна на базі теплого алюмінієвого профілю • Тепловий пункт у кожній квартирі • Стяжка • Вид із вікон — на ялинки, тиха й мальовнича сторона Про комплекс: • Бізнес-клас, перша лінія річки уж • Закрита територія з відеоспостереженням та біометричним доступом • Дитячі майданчики та зони відпочинку • Підземний паркінг • На території передбачено комерцію • Поруч - Боздоський парк, найзеленіша локація міста Ціна: 78 500 $ Продаж по переуступці
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.